Niva Gluvo Brazda
1 €
29.07.2022 08:58

Чучер Сандево / Скопје

Se prodava niva od 2492 m2 vo Gluvo Brazda mesto vikano Gradiste.Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

mirko
Потврден огласувач
075442205
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам