1 / 5
Gumi 295 80 i 385 65 vo dobra sostojba
123 €
29.07.2022 11:16

Кривогаштани / Прилеп

Se prodavaat dve gumi 295 80 ednata e so predna sara , drugata deferencialska
I gumi za prikolka kormoran 385 65

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од:

Sasko
Krivogastani
Потврден огласувач
078811166
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам