1 / 1
Aprilia 2018 god.
2.150 €
29.07.2022 14:39

Штип / Штип

Se prodava Aprilia so izminati 4000 km,2018 godina so smenet nov auspuh!
078/365-745

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

Emil
Потврден огласувач
078365745
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам