1 / 6
Трособен стан во центарот на Охрид
85.000 €
29.07.2022 15:50

Охрид / Охрид

Број на соби:

3,5

Квадратура:

83 m²

Греење:

Друго

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ул.ул.Богомилска(зад скалестата зграда)

Се продава стан во центар на Охрид,на ул.Богомилска,зад скалестата зграда.Станот е трособен,со два балкони,една бања со WC,едно заесбно WC,две спални соби,засебна кујна и дневна соба со трпезарија.Станбена површина од 72м2+11м2 балкони+7м2 подрум.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Димитар
Потврден огласувач
070/249924
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам