1 / 11
Fiat Bravo 1.9 M-JET 2007g
4.400 €
Цената не е фиксна
Денес 20:49

Кочани / Кочани

Марка:

Fiat

Модел:

Bravo

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Fiat Bravo 1.9 M-JET 88kw 120ks
Napravan kompletno mal i golem servis.
Registrirana cela godina so z.karton.
Dez dopolnitelni vlozuvanja !!!
Povekje info na tel: 074 208 888

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам