1 / 4
lokator
500 €
23.08.2022 10:35

Прилеп / Прилеп


Метал детектор со 6 Антени Real Gold AKS детектор за злато со долг дострел

Комплет за ловци на богатство и дијаманти
Опис:
Тоа е одличен детектор за метал. Со високи
чувствителност и стабилност, детекторот може,
препознава различни видови метал
Со овој детектор, одете на повеќе места за да го истражите богатството,
барајте злато, сребро, бакар и скапоцени камења.
Спецификации:
Име на ставка: AKS метален детектор
Тип на детекција: злато, сребро, бакар и Скапоцени камења
Систем за пребарување: Процесор за микрокомпјутер
контрола и спроводливост на рефлексија
Напојување : 12V, 1600mAh
Работна фреквенција: 5,6-6KHZ
Фреквенција на сигналот: 360-440HZ
Време на полнење: 10-12 часа
Карактеристики:
Се користи за откривање на злато, сребро, бакар и скапоцени камења

6 Антените ви помагаат точно да одредите
закопаната положба на предметот и положбата

Исто така е можно да се идентификуваат специфичните
вид на метал со помош на фреквенција
регулатор
Употреба на микро-електричен процесор
калибрација и инструмент на контролната единица на чипот
системот за самотестирање лесно може да скенира и
брзо откривање, подобрувајќи ја ефикасноста
на ловците на богатство и намалување на
труд-интензитет-на-откривање
Лесен за складирање и носење.
случај
Пакет вклучува

Приемник

Предавател

Антени

Адаптер за напојување

Категорија: Останато

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
071420603
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам