1 / 2
Vintage Aiwa AX-7400
130 €
10.09.2022 10:00

Тетово / Тетово

Se prodava vintage receiver Aiwa AX-7400 model od 1977 god., vo odlicna sostojba, raboti se, rabotat i svetlata, ne otvaran ne popravan, na liceto i dugminjata nema grebanici, site dugminja se originalni, za ljubiteli na vintage odlicen primerok za kolekcija, prav vintage zvuk, normalno po mokjen i poglasen od toa sto se ocekuva od deklariranat moknost.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Милчо
Потврден огласувач
075555540
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам