1 / 9
Fiat Tipo oprema Mirror
12.000 €
Цената е фиксна
29.01.2023 17:43

Прилеп / Прилеп

Марка:

Fiat

Модел:

Tipo

Година:

2000

Гориво:

Бензин

Километри:

25000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

75 kw / 102 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Fiat Tipo ,2019 g proizvedena.,2020 kupena,oprema Mirror full.
Prv sopstvenik,kupena od salon.
25000 km.Registrirana.
Proverki samo vo ovlasten salon na Fiat.
Bez zameni.
Info na Tel.071278945
***********************

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

V
Потврден огласувач
071214427
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам