1 / 10
Titan Ger 500 long range metal detektor lokator
1 €
24.09.2022 20:45

Прилеп / Прилеп

Titan Ger 500 poloven
Vo odlicna sostojba, za odlicna cena

Категорија: Останато

Се продава од:

eMacedonia
Потврден огласувач
079277007
Испрати Е-маил до огласувачот

Metal zlato detektor do 2m diskriminacija

250 €

Metal zlato detektor Nokta makro simplex

399 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам