1 / 2
Петлиња од расите сасекс и австралорп
1 €
03.08.2022 13:12

Прилеп / Прилеп

Петлињата сасекс се стари 5 месеци, додека австралорпот 4 месеци

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Птици

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
071344940
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам