1 / 7
Kawasaki 250
1.800 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.11.2022 10:55

Прилеп / Прилеп

Марка:

Kawasaki

Вид:

Чопер / Chopper

Година:

1995

Модел:

GS 250 cc

Километри:

40000

ПРОДАВАМ kAWASAKI 250 ,REGISTRIRAN DO 30.5.23 g. MOTOROT E VO ODLICHNA SOSTOJBA, RABOTI PERFEKTNO, POTROSUVACHKA 3 L. NA 100 KM.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Tode Risteski
Потврден огласувач
076461051
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам