Куќа во типска насрлба
200.000 €
Цената не е фиксна
26.09.2022 12:37

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

15

Квадратура:

600 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

80 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1998

Година на реновирање:

2002

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

4

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Прилеп

Се продава куќа во типска населба.
Деловено простор 200м2 и и два спрата. Вкупна површина 550 квадрати. Можност за одделен влез за двата спратови. Дворна површина од 80м2. Документација комплет средена. Парно греење. Бунар со испитана вода за пиење. Цена по договор

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
075357707
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам