1 / 12
Delovi za Seat Alhambra 1.9tdi 2004god
1 €
29.05.2023 14:50

Прилеп / Прилеп

Марка:

Seat

Модел:

Alhambra

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

DELOVI ZA SEAT ALHAMBRA
1.9 TDI 85kw 2004god.

📞077800282

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

E-Auto-Plac
Потврден огласувач
077800282
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам