1 / 3
Рено шафране Renault safrane
1 €
Цената е фиксна
28.01.2023 16:28

Прилеп / Прилеп

Марка:

Renault

Модел:

Safrane

Година:

1993

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

2500 kw / 3399 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Рено шафране 2.5 тд не регистрирано нема акомулатор into cenata ne e fiksna ima pazar

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

PRODAZBA
Потврден огласувач
075705301
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам