1 / 3
Дуќан, Деловен Простор, во Новиот Трговски центар
1 €
Цената не е фиксна
31.07.2022 20:33

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

15 m²

Греење:

Струја

Се Издава или Продава комплетно нов Деловен простор со површина од 15 м2, погоден за Дуќан, Магацински простор, Канцеларија или друга намена. Објектот е со комплетна документација. Објектот се наоѓа на приземје во новиот Трговски центар (катна гаража) кај пазарот на многу добра локација.
Број за контакт 071 633 128

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Ivan
Потврден огласувач
070554547
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам