1 / 6
GURTNI za CORSA (D)
1.200 МКД
20.03.2023 11:03

Кратово

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2007

Гориво:

Бензин

Километри:

30000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Novi doneseni od gemanija

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

OGLAS
Потврден огласувач
077944934
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам