1 / 9
Korita cesmi mramori vodarnici/корита чешми Мрамори водарниц
2.400 МКД
Цената е фиксна
15.11.2022 07:49

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

бетонски корита со висок квалитет ..Разни димензии и форми цена 2400 ден.праќаме и по карго низ цела Македонија за транспорт земаат 700 ден. повеќе инфо на 077534500

Категорија: Останато

Се продава од:

Ukrasen dvor
Потврден огласувач
077534500
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам