1 / 2
Motorcinja / motor za srafilica
1 МКД
12.08.2022 15:23

Куманово / Куманово

motorcinja za srafilici i dr bateriski alati
12v i 20v
testirani ispravni

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Се продава од:

Gligor
Потврден огласувач
078408215
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам