1 / 4
Соларна фонтана
1.100 МКД
Цената е фиксна
31.07.2022 23:09

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Прекрасна декорација за во двор, за на тераса, за во градина, базен. Оваа пловечка фонтана се полни со сончева енергија и е вистинска сатисфакција за забави, родендени, венчавки итн.
Фонтаната се вклучува автоматски штом ќе ја ставите на било каква водена површина, се полни со сончева енергија и не мора да ја прицврстувате. Исто така автоматски се исклучува.

Нарачајте на телефон 075 460 608 на www.tronshop.mk или во порака на нашите фб и инстаграм профили. Вршиме достава до домашна адреса која чини 150 ден. Нарачките пристигнуваат за 24 до 48 часа!

Категорија: Дом и Градина / Градина / Украси

Се продава од: Претпријатие

Tron Shop MK
Потврден огласувач
075460608
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам