1 / 4
Се продава Нива 5000 m2
1 €
Цената не е фиксна
23.09.2022 18:41

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

5000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава нива 5000м2 со три шахти во близина од хидросистемо со средена документација Имотен лист
Телефон за контакт 071 993 004 Игор

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
071993004
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам