1 / 3
Scania 164l 480 2002
3 €
27.08.2022 08:47

Прилеп / Прилеп

Vo Top sostojba.
Registrirana do 04.2023 set lamela promeneto.
Cena po dogovor

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

schmitz
Потврден огласувач
070871584
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам