1 / 9
Sony DCR-HC40E
50 €
02.08.2022 02:16

Куманово / Куманово

Испраќам по карго    

U ispravnom stanju provereno prodaje se sa adapterom mini DV kasetom i memorijskom karticom

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Sony

Се продава од:

Faruk
Потврден огласувач
+38349211975
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам