1 / 1
Фрижидер
5.000 МКД
Цената не е фиксна
28.09.2022 13:45

Скопје Центар / Скопје

Се продава фрижидер, цена по договор

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

Kontakt
Потврден огласувач
078291086
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам