1 / 3
Се издава стан во центар
8.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.08.2022 16:04

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

2

Квадратура:

28 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Центар Булевар Гоце Делчев 63 Прилеп

Станот е на центар. покрај за домување погоден е и за ординација и канцаларија моментално има стам.ординација. слободен од 01.09.2022

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Венцислав Пецов
Потврден огласувач
070433999
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам