1 / 7
Vikendica so ovostarnik
5.000 €
Цената е фиксна
06.12.2022 19:48

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

40 m²

Број на соби:

2

Греење:

Нема

Наместена:

Не

Se prodava vikendica vo gradba na 2 sprata, so ovostarnik na vkupna povrsina od 1400 m2.

Voda obezbedena od sopstven bunar. Moznost za priklucok na elektricna mreza.

Se naogja vo mesnosta Traznica, na oddalecenost od okolu 1 km od novata Protivpozarna stanica (staro Industrisko), katastarska parcela KP 3006/5.

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Milica
Потврден огласувач
078607197
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам