1 / 2
Dispanzer za voda
6.000 МКД
Цената е фиксна
02.06.2023 11:11

Скопје Центар / Скопје

Dispanzer za voda
Topla i ladna voda
Mnogu malce e koristena

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

Ime
Skopje
Потврден огласувач
071561511
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам