1 / 2
Se prodava edinichen krevet so dushek / dusek komplet
6.500 МКД
14.08.2022 11:29

Кисела Вода / Скопје

Nema cela godina otkako e kupen, poradi nemanje prostor se prodava
Dimenzija: 200/90cm
Kontakt tel: 077 910101

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

Aleksandar
Kisela Voda
Потврден огласувач
075837176
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам