1 / 3
masa i stolici
290 МКД
22.11.2022 08:28

Ѓорче Петров / Скопје

prodavam masa na razvlekuvanje dimenzii 80 na 150 i pustena 80 na 190 i 6 stolici cena masata 2000 den a za stolce 300 den od stolce za site 6 stolici i masata zaedno 3000 den 072 255 660 Ratko

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам