1 / 3
Продажба на плац 4500м2 , Скотина-Грција. Цена по договор.
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.08.2022 13:00

Кавадарци / Кавадарци

Bo подножјето на Олимп планина во Грција, во СКОТИНА, Пиерија - P.Грција, помеѓу планина и море, со директен пристап до магистрален пат, оддалеченост од море 700 метри се продава
имот-плац надвор од периферијата на населбата Скотина со површина од 4.500 м2, погоден за секоја употреба. Услови за градба на парцелата ,¨за куќа градба 250 м2. додека за хотелска единица од 1000 м2.Цена по договор.


Контакт за Грција, тел.број: 00306980653601-само на Вибер.
Контакт за Македонија , моб.тел.078 428 036 .

Категорија: Недвижности / Во странство

Се продава од:

Митко
Потврден огласувач
078428036
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам