1 / 5
Se prodava bracen krevet i rabotna masa
300 €
11.09.2022 22:52

Ѓорче Петров / Скопје

Се продава брачен кревет со димензии 2.00х1.80 и работна маса со димензии 1.34х0.67.
Брачниот кревет е составен од два симпо душека (симпо сан). Двата предмети се во одлична состојба и се наогаат во Горче Петров.
Цена 300 евра.
За повеке информации:
071436139
071436139
071436139
071436139
071436139

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комплетна спална соба

Се продава од:

http://www.reklama5.mk/
Потврден огласувач
.........
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам