1 / 5
SE IZDAVA DUKAN VO CENTAR
9.000 МКД
Цената не е фиксна
04.08.2022 10:22

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

97 m²

Спрат:

1

Греење:

Нема

Se izdava dukan vo centarot na gradot odma nasproti KALIPSO pozadi BIZNIS CENTAR.Dukanot e pogoden za sekoja namena ( kancelarija,kafeterija,klub,ordinacija,kladilnica,kasino....)

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

AGENCIJA HEPINES
Потврден огласувач
075317499
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам