1 / 3
Set za saniranje na staklo vetrobransko, sofersajbna
399 МКД
14.09.2022 16:11

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Сет за поправка на оштетено ветробранско стакло - шофершајбна од удар на камче, одлушнување или почеток на распукување.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Нега на автомобили

Се продава од:

martin
Потврден огласувач
076666533
Испрати Е-маил до огласувачот

Bavarian Edge alatka za tocejne nozevi

399 МКД

Анти-вибрациски подлоги за машина за перење

199 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам