1 / 2
inverter 24v-220v 1000w novi
2.500 МКД
04.08.2022 10:33

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

novi inverteri od 24vna220v 1000w
prajcame po kargo niz cela mk

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

martin
Потврден огласувач
076666533
Испрати Е-маил до огласувачот

polnac za bateri li-ion 18650 22650 26650

250 МКД

CETKA sobirajne na vlakna

499 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам