1 / 12
SE PRODAVA KUKA
65.000 €
Цената не е фиксна
04.08.2022 10:41

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

7

Квадратура:

160 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1

Година на реновирање:

1

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

ul.KRUME KEPESKI br.15

Se prodava kuka vo ulicata od KRISTAL PALAS sprema TOCILA.Kukata e pogodna za dve familii.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

AGENCIJA HEPINES
Потврден огласувач
075317499
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам