1 / 1
Iveco Daily 50c 13 2003 godina
3.500 €
Цената не е фиксна
04.08.2022 12:12

Штип / Штип

Повеке инфо на тел 070 368 690 Дејан

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

DEJAN
Потврден огласувач
070368690
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам