1 / 4
Masina za mienje sadovi
2.000 МКД
11.09.2022 11:37

Охрид / Охрид

Prodavam mini masina za mienje sadovi marka KARAD 301A. Masinata e ispravna i odlicno zacuvana.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машини за миење садови

Се продава од:

Драган
Потврден огласувач
070261274
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам