1 / 6
Spalna Lezaj i Regal
9.000 МКД
21.09.2022 00:41

Кисела Вода / Скопје

Spalnata e mnogu socuvana kako nova e,dusecite se isti socuvani a i nad dusekot e mek i udoben za spienje.
Regalot e mnogu golem 2,30sm Sirok,i visok e 2,10sm
Se prodava i posebno Lezajot, cena 9000den
Regalot 10000den...
Tel;070519626Ile

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комплетна спална соба

Се продава од:

ILE
Потврден огласувач
070519626
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам