1 / 11
Sedista Selle Royal,HT i kolcina (vidi oglas)
По Договор
04.09.2022 09:04

Прилеп / Прилеп

Sediste Selle Royal 900 denari
Sediste HT 500 denari
Kolce so amortizer 900 denari
Kolce HT 500 denari
Slikite se od sedistata i kolcinata
Info samo na VIBER 077880600
077880600
077880600

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Седишти

Се продава од:

marin
Потврден огласувач
077880600
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам