1 / 10
BMW F800R
6.000 €
17.08.2022 10:04

Прилеп / Прилеп

Марка:

BMW

Вид:

Туринг

Година:

2011

Модел:

F800R

Километри:

5000

Motorot e so pominati okolu 7000km.se na nego funkcionira kako nov, ima odlicni gumi, greaci na racki, abs, bord kompjuter, centralna nogara. Uvezen e od Amerika, carinet e i ima homologacija. Mozi da se kupi ne registriran a mozi i da se registrira
se e rabota na dogovor. Okolu Cenata ima mesto za dogovor.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Goce Koneski
Потврден огласувач
075340864
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам