1 / 12
Mercedes c220 CDI 170ks NE CARINET!!!
5.500 €
5.600 €
08.08.2022 14:24

Кривогаштани / Прилеп

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava mercedes c220 cdi
2200cc - 125kw - 170 ks
Smeneti filtri maslo
Novi gumi SAVA letni
Novi diskovi BREMBO
Novi plocki
Novi ramena
Klima raboti perfektno
Donesena od Svedska
MOMENTALNO E NA BG TABLI
MOZI SA SE CARINI VO EDEN DEN
Carina e 1700evra

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Viktor Tosheski
Потврден огласувач
070488887
Испрати Е-маил до огласувачот

Mercedes c220 CDI 170ks NE CARINET!!!

5500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам