1 / 12
SHINERAY 250
2.400 €
Со вклучен ДДВ
09.08.2022 13:00

Босилово / Струмица

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Останати марки

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2022

Модел:

SHINERAY 250

ЦЕНА комплет со куфери: 2400 €

👉Mожност за плаќање од 6 до 36 месечни рати ❗❗❗
👉 Услов е апликантот да биде вработен, пензионер или
земјоделец (да има приход преку банка)
👇 Потребни документи за аплицирање:
ℹ️ Лична карта
✅ Одобрување за 15 минути

⤵ Спецификации за SHINERAY 250cc ⤵
✅ Мотор 4 тактен
✅ Воздушно ладење
✅ Зафатнина на мотор 250цм3
✅ Моќност на мотор 12.5.kw / 7500 rpm
✅ Брзини 5
✅ Електронска шалт табла
✅ Капацитет на резервоар 15л
✅ Гуми предни (90/90-19) , задни (4.60-17)
✅ Кочници предни и задни на дискови
✅ Палење електрично на копче + курбла
✅ Тежина на мотор 14кг
✅ Димензии 2080x860x1320

🚛 БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА ❗

👌Гаранција од 12 месеци, со овластен сервис во НАЈК ПРОМ с.Дабиле, Струмица кој е комплетно опремен со сите резервни делови потребни за сервис ❗

НИСКИ ЦЕНИ, ВИСОК КВАЛИТЕТ ❗❗❗

НАЈК ПРОМ с. Дабиле - Струмица
📞072 261 251 , 075 256 468 , 075 468 397 , 075 468 450 ,
034 523 513

НАЈК ПРОМ с. Горно Оризари - Битола
📞 075 212 768 , 075 212 764

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

НАЈК-ПРОМ с.Дабиле
с.Дабиле ,Струмица
Потврден огласувач
072 261 251
075 468 450
075 468 397
034 523 513
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам