1 / 6
Teknetics t2 metal detector detektor
399 €
Цената е фиксна
26.09.2022 18:45

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Teknetics t2 metal detector detektor

Категорија: Останато

Се продава од:

eMacedonia
Потврден огласувач
079277007
Испрати Е-маил до огласувачот

Teknetics G2 gold machine metal detektor

399 €

Binoculars Night Vision Device Dvogled

8999 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам