1 / 7
Tester za dijamanti detektor
2.400 МКД
20.08.2022 01:26

Прилеп / Прилеп

Visoko precizna alatka za testiranje na dijamanti.

Категорија: Останато

Се продава од:

eMacedonia
Потврден огласувач
079277007
Испрати Е-маил до огласувачот

Teknetics G2 gold machine metal detektor

399 МКД

Metal detektor detector TX-850 do 2.3m diskriminacija

299 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам