1 / 4
se prodava dukan na ulica mice kozar tel 070 808 359 kire
1 €
21.09.2022 14:37

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

24 m²

Греење:

Струја

se prodava dukan poranesen flizerski salon a sega brzo kozmeticki salon ima 24m2 se naoga na ulica mice kozar cena po dogovor tel 070 808 359 kire

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Kire
Потврден огласувач
070808359
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам