1 / 11
bowers and wilkins zepelin air
По Договор
05.08.2022 22:24

Бутел / Скопје

Испраќам по карго    

Уред:

Звучници

perfektna sostojba vidi sliki orginalni bez daljinsko vidi gi site moi oglasi
Specifications
Speakers: 5, RMS power output: 150W, Dock connector: None, Networking: Bluetooth (SBC, aptX), 802.11n, Ethernet, Dimensions: 660x183x188mm, Weight: 6.5kg, Streaming formats: AirPlay
The Zeppelin Wireless is a streamlined, modern update to an audio classic that manages to improve on the original

Best Deals

£699.00
The Zeppelin Wireless is a streamlined, modern update to an audio classic that manages to improve on the original

Best Deals

£699.00

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Bluetooth уреди

Се продава од:

batka
Потврден огласувач
0038975244877
Испрати Е-маил до огласувачот

balansirani kabli onkyo integra i red river audioquest

0 €

psb alpha intro lr

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам