1 / 3
Dizel motor
1 €
09.11.2022 11:23

Охрид / Охрид

ARAN motor, 30ks, poloven, moze da se koristi kako brodski motor i za drugi potrebi. Kontakt Tode 071231194

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Niki
Потврден огласувач
077 687 771
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам