1 / 2
BESPLATNA DOSTAVA ZA PRILEP I BITOLA VAR ВАР ВРЕЌИ
130 МКД
Цената е фиксна
23.09.2022 16:28

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Гaсена Вар со висок квалитет пакована во вреќи од 20 кг цена 130ден.. за порачка над 80 вреќи за Прилеп и Битола бесплатна достава повеке инфо на 077534500

Категорија: Останато

Се продава од:

Ukrasen dvor
Потврден огласувач
077534500
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам