1 / 11
Fiat500 1.3multijet
5.900 €
25.09.2022 22:10

Крива Паланка / Крива Паланка

Марка:

Fiat

Модел:

500

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

70 kw / 95 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Fiat500 1.3multijet(dizel)70kw 95ks 2012god euro5motor na lance!!!
Kolata e uvezena od italija so komplet sredeni dokumenti do registracija!!!
Zemena e od italija od avtosalon…(staro za novo)

Originalni 169000km so proverka bilo kade po vasa zelba!!!

Nema nikakov problem okolu lanec…zamaec…dizni…funkcionira se do posledno kopce!!!

Oprema:
Panorama krov
Klima
Servo volan
Tempomat
Bordkompjuter
Kozen volan so komandi
Multimedia (cd aux sdcard)
Predni i zadni maglenki
Hrom lajsni
Al bandazi
Dva kluca

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Mario
Потврден огласувач
077738126
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам