1 / 8
Se prodava Mazda 6 2.2 2011 god
7.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.11.2022 00:36

Куманово / Куманово

Марка:

Mazda

Модел:

6

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Mazda 6 2.2 2011 god
Registrirana do 06.2022 so zelen karton
Full oprema
Dvozonski klimatronik
Senzori za dozd
Maglenki
Fabricko ozvucuvanje
Menuvac 6 brzini
Bord kompijuter
Tempomat
Volan so kontroli
Elektrika na site stakla i na retrovizoria
Zatemneti zadni stakla so atestirani folii
Redovno servisirana
Familijarna kola

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Dragan
Потврден огласувач
070266286
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам