1 / 3
Gumi Pirelli 225/50/17
1.600 МКД
19.09.2022 14:03

Охрид / Охрид

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

225

Висина:

50

Дијаметар:

17

se prodavaat gumi zdravi pravi ne lepeni , Run flat i da se rusatt mozes da vozis ......imaat uste za vozejne cena 1600 den za dvete .....

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
078898953
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам